Poradnik

Z jakich materiałów do pakowania towaru najlepiej korzystać?

Bezpieczeństwo towarów to jeden z kluczowych czynników, branych pod uwagę przy ich transporcie. Zatem w jaki sposób możemy zmaksymalizować szansę na to, że nasz ładunek dotrze do miejsca docelowego w idealnym stanie? Z pomocą przychodzą sprawdzone materiały do pakowania, najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mnogość dostępnych na rynku rozwiązań dla niejednej osoby może być jednak przytłaczająca. W tym artykule przedstawiamy tylko te materiały, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej...

Pasy transportowe i odciągi łańcuchowe - bezpieczny transport towaru

Podczas transportu ładunków niezwykle istotną kwestią jest bezpieczeństwo. Jednym i zarazem najważniejszym z czynników, który je zapewnia jest odpowiednie zabezpieczenie towarów w jego trakcie. Cel ten jest także głównym zadaniem pasów transportowych i odciągów łańcuchowych. Czym się różnią i na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru – na te i inne pytania odpowiadamy w tym artykule.

Czytaj dalej...

Jak wybrać zestaw transportowy dla siebie?

Wszystko co niezbędne do podnoszenia, przemieszczania i transportu ciężkich maszyn. Podczas konieczności przetransportowania towarów szczególnie problematyczne bywają ciężkie ładunki. Jednym z rozwiązań są w tym przypadku zestawy transportowe.

Czytaj dalej...

Wciągniki ręczne a elektryczne - który wybrać?

Urządzenia dźwignicowe, doskonale sprawdzają się w fabrykach, magazynach i na budowach, umożliwiając przemieszczanie ładunków. Szeroki wybór dostępnych modeli pozwala na znalezienie wciągnika bezpośrednio odpowiadającego na aktualne potrzeby. Czym więc kierować się wybierając rozwiązanie dla siebie?

Czytaj dalej...


Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wózka paletowego ręcznego i paletowego elektrycznego oraz masztowego ręcznego i elektrycznego?

Planujesz zakup wózka paletowego, który stanowiłby doskonałe uzupełnienie wyposażenia magazynu, sklepu lub hali produkcyjnej? Pamiętaj o tym, by zwrócić uwagę na kilka istotnych cech „paleciaka”, dzięki którym będzie on idealnym narzędziem pracy dla Twoich pracowników.

Czytaj dalej...

 

Serwis i konserwacja wózków paletowych i wózków masztowych

Praca w magazynach, halach produkcyjnych czy wielkopowierzchniowych sklepach byłaby o wiele ciężka, gdyby nie wózki paletowe, wspomagające pracowników w transporcie przedmiotów o różnych gabarytach. Jednak aby urządznia te służyły w przedsiębiorstwach długo i bezawaryjnie, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo osobom je użytkującym, konieczny jest cykliczny serwis i konserwacja wózków paletowych.

Czytaj dalej...

 

Kontakt

Lema Engineering Sp. z o.o.
ul.Przejazdowa 25
05-800 Pruszków

Godziny otwarcia
Pn-Cz 8-16, Pt 8-14

+ 48 22 6388031
+ 48 22 6389778

sklep@lema-wozki.pl

 

NIP: PL5222610782,
KRS 000028711

Zamówienia

sklep@lema-wozki.pl

+ 48 660596708

+48 22 6389778


do góry